tescoscontopennyintersparglobusbaumaxalbert

Akční leták

Akční leták Makro

V rámci dalších služeb Makro buduje čerpací stanice s pohonnými látkami za konkurenční ceny. „Věrným živnostníkům“ nabízí mobilní služby Telefóniky O2. Nebojte se vyzkoušet z velmi širokého sortimentu vlastních značek od základních potravin, až po elektroniku. Na ukázku: vína, lihoviny, mražené mořské plody, nejen chlazené těstoviny, ale i originální italské, zmrzlina, pečivo, mražená zelenina, balsamicový ocet, konzervované ovoce. Jedná se i o oblast hotelnictví a cateringu.

Jde o tato tři označení:

  1. ARO představuje kompletní sortiment potravinářského zboží, výhodný pro všechny skupiny zákazníků. Baleno: standardně, velkoobchodně i multipacky. Výrobek s tímto označením je např.: kuřecí prsní šunka ve čtyřech druzích jakosti (konzumní, standardní, výběrová a nejvyšší kvality).
  2. HOTEL LINE v sobě zahrnuje výrobky pro profesionálního zákazníka. Určené restauracím, hotelům, kavárnám. Kompletní sortiment jedné značky, jednotlivě balené. Porcované jsou např. čaj, kakao, cukr, sušenky ke kávě, mléko do kávy, citronová šťáva do čaje, džemy, marmelády, med, máslo, Rama, atd.
  3. METRO QUALITY - značka zajišťující dohledatelnost původu špičkových potravin od farmáře až k zákazníkovi. Slouží jako prevence proti rizikovým a neznámým potravinám. Zahrnuje živočišné produkty: hovězí, vepřové, drůbeží, lososí.

Neváhejte a přijďte do centra za výhodnými nákupy a službami nebo se jen pokochat pohledem.
Prodejny Makro v ČR podle krajů

Letáky Makro jsou plné slev a akcí. Marko prodává zboží registrovaným zákazníkům ve velkých objemech. Letáky Makro nabízí zboží balení po více kusech, není možné koupit zboží po kusech. Leták Makro obsahuje potraviny, mražené i chlazené potraviny, nápoje, sezónní zboží a další.

Hromadné slevy jsou nákupy se slevou 40 % až 90 % na restaurace, wellness, masáže, ubytování, oblečení, sport, bary, hračky a další. Slevy Slevopolis nabízí nejen pro města Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a Liberec. Umožňuje kolektivní slevy s alespoň polovičními slevami v celé ČR. Zaregistruj se na Slevopolis k odběru novinek o hromadných slevách přímo z tvého města, oceníš přehled o nových možnostech a slevou můžeš inspirovat i své přátele.